اخبار روز در زمینه تولید و خدمات قطعات لوستر آلومینیومی

8698 472 0912

اخبار روز در زمینه تولید و خدمات قطعات لوستر آلومینیومی

8698 472 0912

سایر اخبار

احمد صابری، مدیرعامل شرکت نورد لوله و پروفیل صابری در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»: عدم به‌روزرسانی تکنولوژی تولید پروفیل، ناشی از ضعف در تقاضا است.
یکی از چالش‌هایی که صنایع داخلی به خصوص صنعت سرب با آن دست و پنجه نرم می‌کند، موضوع ورود موقت کالا و مطالبه تعهدات ارزی از سوی بانک مرکزی است که محدودیت‌های زیادی را برای بخش تولید ایجاد کرد. در حال حاضر نیز علی‌رغم صدور بخشنامه‌های متعدد در راستای صرف منابع ارزی برای واردات، شیوه‌نامه‌ای برای ورود موقت و صادرات از محل آن ابلاغ نشده است. خبرنگار «فلزات آنلاین» در این راستا با اکبر بنائیان مفرد، مدیرعامل مجتمع صنعتی پارسیان پارت پاسارگاد گفت‌وگو کرده و راز تداوم تولید محصول با کیفیت در چنین شرایطی را جست‌وجو کرده است.

آیین تکریم علی محمدی مدیرعامل سابق شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.
آیین یاد شده صبح ۲۳ آذرماه ۱۳۹۹ با حضور علی قلعه نوی مدیرعامل، رییس و اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران شرکت فولاد خوزستان انجام شد.به گزارش اخبارفلزات به نقل ازروابط عمومی فولاد خوزستان، رضا طاهری رییس هیات مدیره در ابتدای این مراسم اظهار داشت: دغدغه سهامداران و هیات مدیره فولاد خوزستان، اشتغال، توسعه و پیشرفت استان خوزستان در کنار تامین رفاه کارکنان است. بدون شک دستیابی به اهداف مجموعه فولاد خوزستان، با سخت‌ کوشی کارکنان و تلاش راهبردی مدیران میسر می‌شود.

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از شرکت ماهد آلومینیوم معاون علمی و فناوری رییس جمهور در جریان سفر یک روزه خود 
به استان مرکزی از شرکت‌های دانش‌بنیان فرافن کسری، شرکت دانش‌بنیان پروشات،صنایع فراتوسعه کیانا و شرکت تولیدی ماهد آلومینیوم در شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرد. به گزارش اخبارفلزات به نقل از باشگاه آلومینیوم، سورنا ستاری روز شنبه ۲۲ آذرماه به استان مرکزی و شهر اراک سفر کرد که بازدید از ۴ شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی خیرآباد شماره ۳ و ۲ شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی خیرآباد شماره یک، رونمایی از شیرآلات دروازه‌ای، افتتاح خط تولید شیرهای توپی و دروازه‌ای و رونمایی از چکش هیدرولیک شرکت ماشین‌سازی جزو برنامه‌های معاون رئیس‌جمهور بود. 

قطعات لوستر آلومینیومی