تاریخچه

لوستر مهدی از اواخر دهه 70 فعالیت خود را در زمینه خدمات دایکاست به مشتریان خود در محدوده خاتون آباد در شهرستان پاکدشت آغاز نمود و تا سال 1397 در این زمینه مشغول به کار بود و در سال 1398 کار خود را با تولید قطعات لوستر دایکاست تغییر داد و زمینه کاری خود را از خدمات به تولید رو آورد تا بتواند به صورت مستقیم تری به هموطنان خود خدمات ارائه نماید.

زمینه های کاری:

در این مجموعه تمامی کارهای قالب سازی، دایکاست، پرداختکاری، قلاویزکاری و تمامی کارهای کلی و جزئی در داخل خود مجموعه انجام می پذیرد و بعد از هماهنگی با مدیریت می توانید از مجموعه بازدید نماید.

ضمانت اجرایی:

کارهای تحویل داده شده به مشتریان گرامی دارای تضمین آبکاری می باشند.

وجه تمایز ما از دیگر رقبا:

-کیفیت در قالب
-پرداختکاری قطعات
-قیمت مناسب
-تحویل در موعد مقرر

از جمله خدمات دیگر لوستر مهدی می توان به طراحی و ساخت انواع قطعات لوستر بزرگ به ابعاد دلخواه مشتری و متناسب با محیط های عمومی اشاره نمود. هیچ گونه محدودیتی در طراحی این نوع لوستر ها وجود ندارد و این امر با سابقه طراحی و ساخت بزرگترین و خاص ترین لوستر ها برای فضاهایی همچون تالارها و رستوران ها و مساجد، چه در داخل ایران و چه خارج از کشور به اثبات رسیده است. قطعات فلزی لوستر به روش دایکاست (ریخته‌گری تحت فشار) تولید شده است. همچنین این محصول در رنگ آنتیک عرضه می شود؛ که در توضیح آنتیک می‌توان گفت این رنگ ترکیبی از رنگ برنز و سیاه قلم بوده که این ترکیب جلوه ای کلاسیک به ظاهر محصول می‌بخشد.

نور دهی و نوع کاربری:

شما میتوانید از این مدل در سالن های تشریفاتی،اتاق های پذیرایی و یا هر کجا که نیاز به شکوه و جلال دارید استفاده کنید. نصب این لوستر برنزی در اتاق های خواب و آشپزخانه توصیه نمیشود. در طراحی این مدل نهایت ظرافت استفاده شده، به همین علت این مدل برای اتاق های کوچک با دکوراسیون معمولی هم متناسب جلوه میکند. اما برای نمود هر چه بیشتر این لوستر، میتوانید از شمعدان ها، دیوارکوب ها، ظروف میوه خوری و یا حتی مجسمه های برنزی در چیدمان خانه ی خود استفاده کنید.
لامپ مناسب برای این مدل، لامپ شمعی LEDبا سرپیچ سایز کوچک (E14) است، همچنین میتوان از لامپ های کم مصرف نیز استفاده کرد.

کیفیت قطعات:

جنس ستون و شاخه های لوستر از فلز آلومینیوم است که با برترین کیفیت آبکاری به رنگ آنتیک و طلایی پوشش داده شده و در تهیه آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است.

نگهداری:

مراقب باشید که برای تمیز کردن قطعات آبکاری شده از مایع شیمیایی استفاده نکنید، در غیر این صورت تغییر رنگ لوستر قابل انتظار است. گرفتن گرد و خاک شاخه های لوستر با یک دستمال مرطوب شده با آب مناسب ترین راه است.

ملاحظات نصب:

این لوسترها وزن بالایی به نسبت دارند پس حتما قبل از نصب لوستر بر سقف کاذب منزل خود، با کارشناس مربوطه مشورت و هماهنگی فرمایید.

قطعات لوستر آلومینیومی
تخفیفات ویژه
10%
تخفیف

تماس با ما

ارتباط با ما

8698 472 0912

امروز مشتری ما شوید.

لوستر مهدی با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه قطعات لوستر آلومینیومی

از پیام شما متشکرم. ارسال شده است.
هنگام ارسال پیام شما خطایی روی داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

قطعات فلزی لوستر

قطعات فلزی لوستر به روش دایکاست (ریخته‌گری تحت فشار) تولید شده است. همچنین این محصول در رنگ آنتیک عرضه می شود؛ که در توضیح آنتیک می‌توان گفت این رنگ ترکیبی از رنگ برنز و سیاه قلم بوده که این ترکیب جلوه ای کلاسیک به ظاهر محصول می‌بخشد.

سفارش خرید